× بستن تبلیغات
فوریه
22
2018

طرح توجیهی و کارافرینی پرورش خیار گلخانه ای

طرح توجیهی و کارافرینی پرورش خیار گلخانه ای,مبانی نظری و پیشینه تحقیق,ادبیات نظری,نمونه فصل دوم پایان نامه,طرح توجیهی کاشت خیار گلخانه ای,طرح کسب و کار گلخانه و پرورش خيار گلخانه اي,طرح توجیهی پرورش خیار گلخانه ای,پروژه کارآفرینی صیفی جات گلخانه ای خیار گلخانه ای,دانلود طرح توجیهی پرورش صیفی جات,طرح گلخانه برای کارافرینی,دانلود رایگان طرح توجیهی گل

دسته بندی : کشاورزی

طرح توجیهی و کارافرینی پرورش خیار گلخانه ای

طرح-توجیهی-و-کارافرینی-پرورش-خیار-گلخانه-ایدانلود طرح توجیهی و کارافرینی کاشت پرورش گلخانه ای در 38 صفحه قابل ویرایش آماده چاپ و پرینت جهت استفاده.

خلاصه ای از متن:

مقدمه :
كشور ايران بر حسب آمارهاي موجود با متوسط بارندگي سالانه mm 250 جزء كشورهاي نسبتاً كم آب به شمار مي رود در چنين شرايطي با توجه به تبخير و عوامل ديگر ميزان آبي كه در اختيار كشور ماهست در حدود 140 ميلي متر مكعب است . كارشناسان معتقدند طي 25 سال آينده سرانه سهم آب هر نفر از 20500 متر مكعب به 1050 متر مكعب كاهش پيدا خواهد كرد . با توجه به عوامل موجود و گفته شده براي رسيدن به تعادل بايد راندمان آب را در بخش كشاورزي افزايش دهيم و مصرف شرب آب را كنترل كنيم . به همين خاطر تغييراتي را در مورد روشهاي معمول كشاورزي مي توان ايجاد كرد كه عبارتند از : 1ـ استفاده از يك روش مدرن تر در آبياري كه خود افزايش عملكرد و همچنين صرفه جويي در مصرف آب نيز مي گردد . 2ـ انتخاب روشهاي مناسب كاشت در محصولات كشاورزي
 3ـ تهيه و توليد مقاوم تر و بهتر در برابر كم آبي و امراض كه خود افزايش عملكرد را به همراه دارد . 4ـ كوتاه كردن مدت عملكرد و محصولات كه با توجه به اصل فوق ميسر خواهد گرديد با توجه به افزايش روز افزون جمعيت و نياز به مواد غذايي هر روز كشاورزان و محققان دست به ابتكار جديدي زده كه كشت زير پلاستيك يكي از اين ابتكارات است و از انواع پوششهاي پلاستيكي ، پلي اتلين و پلي ونيل كلرايد و فيبر گلاس نيت به ديگر روشهاي گلخانه اي از كاربرد بيشتر و بهتري برخوردار است و از انواع سيستم هاي كشت زير پلاستيك نوع تونلهاي كم ارتفاع و گلخانه اي در ايران رواج بيشتري دارد و از انواع گياهاني كه با استفاده از اين روش بدست مي آيد مي توان به خيار كه با نام علمي Cusumisativus بكار مي رود اشاره كرد . چون كه بخاطر رشد كوتاه و در حال حاضر سطح زير كشت بيشتري  اين سيستم را به خود اختصاص داده است به طور كلي در سيستم زير كشت بايد مسائل اقتصادي را نيز در نظر گرفت تا اينكه محصول بدست آمده نسبت به هزينه خرج كرد ،‌آن  از درآمد مؤثرتري برخوردار بوده و باعث زيان طرفين نشود و يا به عبارتي ديگر تاريخ كشت را بايد طوري تنظيم كرد كه در زمان برداشت محصول بدست آمده نسبت به محصولات ديگر از نظر بازاريابي و قيمت آن رقابت كند و از جمله عواملي كه باعث مي شود اين سيستم جوابگوي هزينه ي بالاي آن باشد عبارتند از :
1ـ دليل اول اينكه ميوه خارج از فصل موعود بدست مي آيد در نتيجه قيمت آن نيز افزايش مي يابد
2ـ عملكرد محصول در فضاي بسته نسبت به هواي آزاد از رشد و كيفيت مرطوبي برخوردار است .
 و از جمله عوامل مهم ديگر مي توان به اين نكته اشاره كرد كه در اين روش در مصرف آب صرفه جويي بهتري مي شود و از نظر سوخت نيز مصرف كاهش پيدا خواهد كرد .

خلاصه طرح موجود :
طرح مورد نظر كشت زير پوشش پلاستيكي خيار مي باشد كه اين روش در بسياري از مناطق كشور متداول مي باشد و با اينكه چنين روشهايي از زراعت مستلزم هزينه فراوان است ولي كشاورزان به لحاظ گراني محصولاتي كه خارج از فصل بدست مي آيد هزينه موجود را تحمل مي كنند .
طرح مورد نظر داراي 2000 متر مربع از زميني مي باشد كه از قبل نيز محل مناسبي براي بدست آوردن محصولات كشاورزي بوده است و به لحاظ اينكه در فضايي كه قرار دارد آب و هوا نيز در فصل زمستان زياد سرد نبوده و مشكلات زيادي ايجاد نمي كند و با توجه به درآمد آن تعداد دستگاههاي مورد استفاده در آن نيز اندك بوده و حتي قيمت آنها زياد گران نيست مثلا براي گرم كردن محيط تو نل ها از سيستم هاي حرارتي و چندين پمپ آب براي انتقال آب از استخر به تونل ها به كار مي رود و علاوه بر دستگاههاي بزرگ از ادوات كوچك مثل دماسنج و رطوبت سنج نيز استفاده مي شود ( تعيين درجه حرارت هوا گلخانه ) . اين طرح داراي دو نفر كارگر دائم بوده كه شبانه روز بايد در محل گلخانه حاضر باشد و نيز داراي يك نفر كه به عنوان حقوق و مزاياي مجري طرح بكار مي رود استفاده شده است . ميزان هزينه اي كه در ابتدا براي احداث گلخانه بكار رفته نيز زياد نبوده و همانطور كه بعداً دو نمودار ستوني و دايره اي به آن اشاره مي شود چيزي در حدود 10% الي 15% مي باشد كه اين بدهي نسبت به درآمد طرح مقدار ناچيزي بوده و با برداشت فصلي مي تواند جبران شود .

نوع آبياري ، اكولوژي كاشت خيار
ارقام جديد هيبريد ( خيار هيبريد گلخانه اي parthencocarp ) كه اختصاصاً براي فضاهاي پوشيده شده تهيه شده است فوق العاده پر محصول و مرغوب است بهمين جهت در هر دوره برداشت بشرط مساعد بودن شرايط و رعايت نكات فني مي توان حدود 20 تا 30 كيلو خيار مرغوب از هر متر مربع گلخانه برداشت نمود كه تقريباً 6 برابر محصول خوب خيار در هواي آزاد است ، عرض كرتها در كاشت خيار گلخانه اي 80 تا 120 سانتي متر و طول كرتها از 20 تا 30 و حتي 50 متر متغيير است ، فاصله دوكرت 1 تا 5/1 متر است . بذر مورد استفاده نيز SP سوپر 18 ايتاليايي مي باشد ، فاصله بوته ها  از يكديگر در حدود 5/0 متر است ( فاصله روي رديف ها ) نوع آبياري در طرح مذكور سيستم تحت فشار مه افشان است . آبياري در تونلها توسط تحت فشار افشان صورت مي گيرد ( MRST ) و فشار مورد نياز از دو منبع و پمپ KSP و برج آب تامين مي شود.


چيزی که اين فایل را با بقیه فایل ها متمايز کرده است آماده پرينت بودن آن می باشد تا خريدار از خريد خود کاملا راضی باشد.

جهت دریافت طرح توجیهی و کارافرینی پرورش خیار گلخانه ای لطفا ابتدا آن را خریداری نمایید

دانلود فایل

 

در صورتی که در روند خرید هر کدام از فایل های سایت مشکلی داشتید از طریق تلگرام با شماره

09214087336

در ارتباط باشید

یا با ایمیل  زیر در ارتباط باشید فوری پاسخ داده میشه و رسیدگی خواهد شد

lono92@yahoo.com

نوشته طرح توجیهی و کارافرینی پرورش خیار گلخانه ای اولین بار در دانلود پایان نامه. پدیدار شد.

 در صورت وجود هر گونه مشکل در روند خرید و دانلود  هر کدام از فایل های سایت به صورت 24 ساعته از طریق تلگرام با شماره

09214087336

در ارتباط باشید

لینک منبع و پست :

طرح توجیهی و کارافرینی پرورش خیار گلخانه ای


http://downloadpayannameh.ir/%d8%b7%d8%b1%d8%ad-%d8%aa%d9%88%d8%ac%db%8c%d9%87%db%8c-%d9%88-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%81%d8%b1%db%8c%d9%86%db%8c-%d9%be%d8%b1%d9%88%d8%b1%d8%b4-%d8%ae%db%8c%d8%a7%d8%b1-%da%af%d9%84%d8%ae%d8%a7-2/

پروژه کارآفرینی صیفی جات گلخانه ای خیار گلخانه ای 95 – طرح توجیهی …

newbp.ir/post/552

Cached

Similar

Translate this pageگلخانه و پرورش خيار گلخانه اي+دانلود پروژه ، مقاله و طرح توجيهي 95 پروژه کارآفرینی راه اندازی گلخانه : گلخانه بخش محدودی از فضاست که در آن کلیه عوامل محیطی قابل کنترل بوده و برای کشت های متراکم و تولید محصول خارج فصل و یا خارج از محیط طبیعی گیاه احداث میگردد. راه اندازی گلخانه برای تولید میوه های خارج از فصل و همچنین گل …

[PDF]خيار درختی

www.roshd.ir/Portals/0/KarAfarini/PDFs/tarh/…/khiarco.pdf

Cached

Similar

Translate this pageبسمه تعالی. وزارت تعاون. معاونت طرح و برنامه. دفتر امور اقتصادي وتسهيلات بانکی. طرح توجیهی خیار درختی. تهیه شده در سال ۱۳۸۵. Page 2. خلاصه طرح: موضوع طرح: کشت گیاهان گلخانه ای. نوع تولیدات : خیار درختی. تعداد شاغلین : ۱۰. مشخصات سرمایه گذاری طرح (ارقام به میلیون ریال). سرمایه گذاری کل طرح: ۲۰۸۰. سرمایه گذاری ثابت :.

پروژه کارآفرینی، طرح توجیهی و طرح کسب و کار گلخانه

www.zarindoc.ir/طرح-توجیهی-کارآفرینی/q/گلخانه

Cached

Translate this pageدانلود پروژه کارآفرینی گلخانه، طرح توجیهی و طرح کسب و کار و business plan در مورد گلخانه شامل طرح های رایگان و به روز شده.

پروژه کارآفرینی، طرح توجیهی و طرح کسب و کار پرورش موز گلخانه ای

www.zarindoc.ir/طرح-توجیهی-کارآفرینی/q/پرورش-موز-گلخانه-ای

Cached

Translate this pageدانلود پروژه کارآفرینی پرورش موز گلخانه ای، طرح توجیهی و طرح کسب و کار و business plan در مورد پرورش موز گلخانه ای شامل طرح های رایگان و به روز شده.

طرح کسب و کار پرورش صیفی جات گلخانه ای | ایران نشر

www.iranashr.com/طرح-کسب-و-کار-پرورش-صیفی-جات-گلخانه-ای/

Cached

Similar

Translate this pageموضوع طرح: پرورش صیفی جات (خیار) گلخانه ای به ظرفیت ٢٠٠ تن در سالمحل اجرای طرح: قابل اجرا در سراسر کشورسرمایه گذاری کل: 747/05 میلیون ریالسهم آورده متقاضی: 77/05 میلیون ریالسهم تسهیلات: ٦٧٠ میلیون ریال نرخ بالای رشد … ضمن اینکه بانوان کارآفرین نیز می توانند با پیاده سازی این طرح، گامی در جهت توسعه میهن بردارند.

طرح کارآفرینی پرورش صیفی جات گلخانهای – فايل مارکت

www.filemarket.org/downloads/طرح-کارآفرینی-پرورش-صیفی-جات-گلخانهای
طرح کارآفرینی پرورش صیفی جات گلخانهای موضوع طرح :پرورش صيفي‌جات ( خيار ) گلخانه‌اي به ظرفيت 200 تن در سال محل اجراي طرح : قابل اجرا در سراسر كشور سرمايه گذ.

پروژه کارآفرینی کشت گیاهان گلخانه ای (خیار ) – آپارات

▶ 0:05

https://www.aparat.com/…/پروژه_کارآفرینی_کشت_گیاهان_گلخانه…

http://yon.ir/e9ya1 محصول مورد نظر شامل پروژه و طرح کارآفرینی کشت گیاهان گلخانه ای -خیار می باشد که در قالب فایل پاورپوینت در حجم 47 اسلاید تهیه و …

طرح توجیهی و کارآفرینی طرح توجیهی احداث گلخانه خرك ساز خمين (word)

https://tarhtoojihi.sellfile.ir/prod-1505918-طرح+توجیهی+احداث+گلخ…

Cached

Translate this pageگلخانه اي كه براي اجراي طرح مذكور پيش بيني شده است داراي تعداد دهانه نامحدود با عرض دهانه 8 متر و ارتفاع 5-4/4 متر مي باشد. اين گلخانه مجهز به نگهدارنده پلاستيك uv3% … اين تيپ گلخانه مناسب براي سطوح بالاي 1000 متر مربع و قابل توصيه براي كاشت و پرورش انواع گل و گياه، صيفي جات، قارچ و توت فرنگي است. تجهيزات جانبي:.

كشت خيار گلخانه ای | ایـ توجیهی

https://etojihi.com › ایده ها › کشت خیار گلخانه ای

Cached

Translate this pageFeb 1, 2018 – کاشت خیار گلخانه ای : نحوه کشت خیار گلخانه ای به دو روش مستقیم و نشایی انجام می گیرد که بهتر است برای تسهیل در رشد و مقاوم سازی بوته از روش نشاء استفاده گردد. در این روش در سینی نشا از پیت ماس و کوکوپیت به نسبتهای مشخص استفاده میشود. در شرایط ایده ال بعد از ۳ تا ۶ روز جوانه زنی صورت گرفته و یک ماه …

طرح توجیهی و کارآفرینی طرح توجیهی گلخانه(خیار – گوجه فلفل بادمجان …

https://tarhtoojihi.sellfile.ir/prod-1473397-طرح+توجیهی+گلخانهخیا…

Cached

Translate this pageاز جمله محصولاتی که تولید آنها در گلخانه ساده و بدون دردسر صورت می گیرد می توان به گوجه فرنگی، خیار، بادمجان، گوجه گیلاسی ، توت فرنگی، تربچه، فلفل و انواع مختلف سبزیجات دارای برگ اشاره نمود. موضوع طرح: احداث يك واحد گلخانه 2700 متر مربع برای کاشت خیار که شامل تکمیل واحد و خرید و نصب ماشین آلات و تهیه بذر و تامین …

Images for ‫طرح توجیهی و کارافرینی پرورش خیار گلخانه ای‬‎

More images for طرح توجیهی و کارافرینی پرورش خیار گلخانه ایReport imagesThank you for the feedback. Report another imagePlease report the offensive image. CancelDone(function(){if(!document.querySelector(“#taw”).clientHeight&&!document.querySelector(“#topstuff”).clientHeight)for(var a=document.querySelector(“#rso”).children,b=0;b<a.length;++b)if(0<a[b].clientHeight){var c=a[b].querySelector("div g-section-with-header");c&&(c.style.marginTop=0);break};}).call(this);

تحقیق در مورد طرح کشاورزی – دانلود مقاله رایگان درباره طرح کشاورزی

papersite.ir/downloads/category/work/tillage/

Cached

Translate this pageمرجع انواع طرح توجیهی و طرح کارآفرینی طرح کشاورزی. … طرح توليد محصولات خارج از فصل در گلخانه (صيفي جات گلخانه اي) خلاصه طرح: موضوع طرح: توليد محصولات خارج از… ادامه مطلب. آذر ۲۳, ۱۳۹۵ 0 … طرح کارآفرینی پرورش صیفی جات گلخانهای موضوع طرح :پرورش صيفي‌جات ( خيار ) گلخانه‌اي به ظرفيت ۲۰۰ تن در سال… ادامه مطلب.

طرح های توجیهی شرکتی :: دانلود طرح توجیهی

khajeh.blog.ir/category/طرح-های-توجیهی-شرکتی/

Cached

Translate this pageطرح توجیهی و کارافرینی پرورش خیار گلخانه ای. دانلود طرح توجیهی و کارافرینی پرورش خیار گلخانه ای در 38 صفحه قابل ویرایش آماده چاپ و پرینت جهت استفاده. خلاصه ای از متن: مقدمه : کشور ایران بر حسب آمارهای موجود با متوسط بارندگی سالانه mm 250 جزء کشورهای نسبتاً کم آب به شمار می رود در چنین شرایطی با توجه به تبخیر و عوامل …

طرح های توجیهی پرورش دام و طیور :: دانلود طرح توجیهی

khajeh.blog.ir/category/طرح-های-توجیهی-پرورش-دام-و-طیور/

Cached

Translate this pageطرح توجیهی و کارافرینی پرورش خیار گلخانه ای. دانلود طرح توجیهی و کارافرینی پرورش خیار گلخانه ای در 38 صفحه قابل ویرایش آماده چاپ و پرینت جهت استفاده. خلاصه ای از متن: مقدمه : کشور ایران بر حسب آمارهای موجود با متوسط بارندگی سالانه mm 250 جزء کشورهای نسبتاً کم آب به شمار می رود در چنین شرایطی با توجه به تبخیر و عوامل …

طرح های توجیهی کشاورزی :: دانلود طرح توجیهی

khajeh.blog.ir/category/طرح-های-توجیهی-کشاورزی/

Cached

Translate this pageNov 25, 1996 – طرح توجیهی و کارافرینی پرورش خیار گلخانه ای. دانلود طرح توجیهی و کارافرینی پرورش خیار گلخانه ای در 38 صفحه قابل ویرایش آماده چاپ و پرینت جهت استفاده. خلاصه ای از متن: مقدمه : کشور ایران بر حسب آمارهای موجود با متوسط بارندگی سالانه mm 250 جزء کشورهای نسبتاً کم آب به شمار می رود در چنین شرایطی با توجه …

طرح های توجیهی تولیدی :: دانلود طرح توجیهی

khajeh.blog.ir/category/طرح-های-توجیهی-تولیدی/

Cached

Translate this pageNov 25, 1996 – طرح توجیهی و کارافرینی پرورش خیار گلخانه ای. دانلود طرح توجیهی و کارافرینی پرورش خیار گلخانه ای در 38 صفحه قابل ویرایش آماده چاپ و پرینت جهت استفاده. خلاصه ای از متن: مقدمه : کشور ایران بر حسب آمارهای موجود با متوسط بارندگی سالانه mm 250 جزء کشورهای نسبتاً کم آب به شمار می رود در چنین شرایطی با توجه …

دانلود طرح توجیهی | طرح توجیهی کشت خیار درختی

ir-proje.ir/9405-2/

Cached

Translate this pageMay 9, 2017 – مشخصات سرمایه گذاری طرح. سرمایه گذاری ثابت طرح. تأسیسات و تجهیزات. تجهیزات اداری و کارگاهی. هزینه های جاری طرح. هزینه های دستمزد. صورتحصاب سود و زیان. هزینه های جاری طرح. سرمایه در گردش. برایند نهایی سود وزیان. دانلود طرح توجیهی کشت خیار درختی مناسب برای. درس کارآفرینی در دانشگاه ها اخذ وام بانکی از …

هیدروپونیک | آي فايل – طرح توجيهي

iwwf.ir/tag/هیدروپونیک

Cached

Translate this pageدانلود مجموعه کامل و علمی گلخانه و پرورش خیار گلخانه ای به همراه هدایا ویژه ویژه اینک با یک مجموعه بسیار کامل و علمی در بحث گلخانه و پرورش خیار به ویژه خیار گلخانه ای در خدمت شما هستیم . در این مجموعه سعی شده پروژه ، مقاله ، طرح توجیهی و اسلاید های مورد نیاز گنجانده بشود . و به جرات میتوان گفت در اینترنت مجموعه ای کاملتر از این برای …

دانلود پروژه کارآفرینی، طرح توجیهی و طرح کسب و کار صنایع کشاورزی

www.sinadoc.ir/دانلود-طرح-توجیهی-کارآفرینی/…/صنایع-کشاورز…

Cached

Translate this pageجهت دانلود پروژه کارآفرینی صنایع کشاورزی، طرح توجیهی صنایع کشاورزی و طرح کسب و کار صنایع کشاورزی می توانید از این بخش استفاده کنید.

دانلود سریع طرح زودبازده کشاورزی و دامداری کاملا رایگان

www.iranicc.ir › دانلودستان سایت › دانلود طرح توجیهی رایگان

Cached

Similar

Translate this pageلیست طرح توجیهی وزارت تعاون در بخش طرحهای زودبازده کشاورزی دامپروری دامداری و زراعت باغداری و پرورش ماهی و پرورش شترمرغ و طرح توجیهی گلخانه و طرح توجیهی مرغداری و طرح توجیهی گاوداری و طرح توجیهی کبک و بلدرچین و قرقاول و طرح توجیحی بوقلمون به شرح زیر میباشد.شما میتوانید جهت دانلود هر کدام از طرحهای توجیهی کشاورزی …

دانلود طرح توجیهی صیفی جات گلخانه ای خیار گلخانه ای سال 95 – دریافایل

daryafile.ir › مارکت

Cached

Similar

Translate this pageنوع فعالیت یا محصولات تولیدی: خیار گلخانه ای. 6-زمین: یعنی متراز زمین مورد نظر برای راه اندازی خط تولید صیفی جات گلخانه ای و همچنین قیمت زمین. محوطه سازی:محاسبه همه هزینه های که برای خاکبرداری و پیاده رو سازی لازم است. 7–ساختمان سازی :نام و مقدار همه ساختمانهای که برای طرح کارآفرینی راه اندازی خط تولید صیفی جات گلخانه ای …

کشت گلخانه ای؛ در یک‌سال به سوددهی صد درصدی رسیدیم – فردا

https://www.fardanews.com/…/کشت-گلخانه-ای-در-یک‌سال-به-سودده…

Cached

Translate this pageJan 2, 2016 – وقتی از او در خصوص نحوه فعالیتش می‌پرسیم، می‌گوید: بعد از فارغ التحصیلی در سال ۹۲ به همراه دو نفر از دوستان خود، گلخانه‌ای را در قالب یک شرکت تعاونی … زینتی (گل‌های جعفری، اطلسی، داوودی، آهار، کلم زینتی) و سبزی و صیفی جات (ریحان، شاهی، شنبلیله، خیار، گوجه فرنگی) از جمله گیاهانی است که کشت می‌شود.

گلخانه و پرورش خيار گلخانه اي( پروژه و طرح توجيهي) – آریا فایل

aryafile.ir/…/گلخانه…پرورش-خيار-گلخانه-اي(-پروژه…طرح-توجيهي…

Cached

Similar

Translate this pageگلخانه و پرورش خيار گلخانه اي( پروژه و طرح توجيهي). توضيحات مختصري در مورد اين پروژه : هیدروپونیک در عمل به معنی کاشت گیاهان در آب و محلول غذایی بدون استفاده از خاک می باشد. کشت هیدروپونیک این امکان را به کشاورز می دهد که در زمان کوتاهتر با زحمت کمتر محصولی با راندمان بیشتر را کشت نماید.علم هیدروپونیک ثابت کرده …

طرح توجیهی-هاي دانلود

www.hidl.ir/cat/كسب-و-كار-و-اشتغال/طرح-توجیهی

Cached

Translate this pageدانلود پکیج علمی گلخانه و پرورش خیار گلخانه ای به همراه هدایا ویژه ویژه اینک با یک مجموعه بسیار کامل و علمی در بحث گلخانه و پرورش خیار به ویژه خیار گلخانه ای در خدمت … دانلود مجموعه طرح توجیهی کارآفرینی به صورت یکجا ۱۱۰ طرح توجیهی در بخشهای فناوری اطلاعات ، دامپروری ، کشاورزی ، خدماتی ، هنری و صنایع دستی ، تولید و بسته …

طرح های كشاورزي – خانه کارآفرینان

www.karafarini.ir/list.aspx?id=4&type=Agr

Cached

Similar

Translate this pageطرح توجیهی پوره میوه جات و مرکبات :: ۱۳۹۳/۱/۸ · طرح توجیهی کشت یونجه وتولید علوفه :: ۱۳۹۲/۱۲/۲۲ · طرح توجیهی خیار درختی :: ۱۳۹۲/۱۲/۲۲ · طرح توجیهی بسته بندی خرما … طرح توجیهی تولید محصولات خارج از فصل در گلخانه(صیف ی جات گلخانه ای) :: ۱۳۹۲/۱۱/۱۲ · طرح توجیهی پرورش گل وگیاه در گلخانه پیتوس و نخل زینتی :: ۱۳۹۲/۱۱/۱۲ …

آموزش پرورش قارچ،بونسای،تراریوم در شیراز – شیراز

shiraz-r.niazerooz.com › شیراز › گلخانه ای

Cached

Translate this pageآموزشگاه کشاورزی رویش اقدام به برگذاری چندین دوره کاربردی بامدرک بین المللی به شرح زیر کرده است. در ضمن آموزشگاه جهت کارآموزان خود اقدام به اخذ مجوز تولید در خانه(مشاغل خانگی) از جهاد کشاورزی استان می نماید.شهریه ها به صورت اقساط اخذ می شود. 1-پرورش قارچ دکمه ای گیاهان دارویی(عطاری) محصولات گلخانه ای بونسای(درخت مینیاتوری …

دانلود طرح توجیهی – مادسیج

madsg.com/justification-plan-download/

Cached

Similar

Translate this pageدریافت طرح توجیهی تولید کنسرو فرآورده های غیر گوشتی. دریافت طرح توجیهی تولید و پرورش موز گلخانه های. دریافت طرح توجیهی احداث باغ پسته (به مساحت ۵۰ هکتار). دریافت طرح توجیهی احداث باغ پسته (۱۰۰ هکتار). دریافت طرح توجیهی احداث باغ پسته (۲۰۰ هکتار). دریافت طرح توجیهی زراعت گیاهان علوفه ای( ۲۰۰ هکتار).

طرح توجيه فني ، مالي و اقتصادي (پرورش صيفي‌جات گلخانه‌اي)

www.parsbiology.com › کلاس شیشه ای (آموزش)

Cached

Similar

Translate this pageمعاونت طـرح و برنامه طرح توجيه فني ، مالي و اقتصادي پرورش صيفي‌جات گلخانه‌اي با ظرفيت توليد 200 تن خيار در سال تيـرماه 1382. خـلاصــه طــرح. موضوع طرح :پرورش صيفي‌جات ( خيار ) گلخانه‌اي به ظرفيت … سلام میخواستمخواهش کنم طرح توجیهی مالی پرورش توت فرنگی(گلخانه ای) را در زمینی به مساحت 2000 متر برای من ارسال کنید!

گلخانه – متين ايران

www.irisl-mti.ir/tag/گلخانه

Cached

Similar

Translate this pageبه همراه هدايا ويژه ويژه اينك با يك مجموعه بسيار كامل و علمي در بحث گلخانه و پرورش خيار به ويژه خيار گلخانه اي در خدمت شما هستيم . در اين مجموعه سعي شده پروژه ، مقاله ، طرح توجيهي و اسلايد هاي مورد نياز گنجانده بشود . و به جرات ميتوان گفت در اينترنت مجموعه اي كاملتر از اين براي دانلود نخواهيد يافت . محتويات اين مجموعه چهار بخش دارد :

پروژه کارآفرینی و طرح توجیهی – جـــدیدترین مقالات کارآفرینی و کسب و …

karafarini-mehdi.blogfa.com/cat-9.aspx

Cached

Similar

Translate this pageطرح های کشاورزی موجود در وبلاگ "جـــدیدترین مقالات کارآفرینی و کسب و کار". 1. پرورش بلدرچین. 2. پرورش شترمرغ. 3. پرورش اردك مادر. 4. پرواربندی گوساله 100 راس. 5. پرواربندی گوساله 150 راس. 6. توليد و پرورش موز گلخانه ای. 7. كشت گياهان گلخانه ای (خيار درختی). 8. توليد كنسرو فراورده های غير گوشتی. 9. پرورش کرم ابریشم …

تحقیق درباره پرورش خیار گلخانه ای

www.asemankafinet.ir/tag/تحقیق+درباره+پرورش+خیار+گلخانه+ای

Cached

Similar

Translate this pageسایت اقدام پژوهی ، بزرگترین سایت اقدام پژوهی درایران ، اقدام پژوهی تغییر رفتار در دانش آموزان ، اقدام پژوهی ، اقدام پژوهی بصورت ورد,تحقیق درباره پرورش خیار گلخانه ای,سایت علمی و پژوهشی آسمان | اقدام پژوهی | گزارش تخصصی.

پروژه های کارآفرینی جدید و کارآموزی و تحقیق های رایگان

newbp.mihanblog.com/

Cached

Similar

Translate this pageطرح توجیهی پرورش گل و گیاه در گلخانه,طرح توجیهی گلخانه 94,طرح توجیهی گلخانه 95,درآمد پرورش گل,طرح توجیهی گلخانه+pdf,طرح توجیهی گلخانه سال 95,دانلود … متر مربعی احداث گلخانه هیدروپونیک, طرح توجیهی گلخانه pdf و ورد رایگان doc, طرح توجیهی گلخانه هیدروپونیک خیار گلخانه ای, طرح توجیهی گلخانه هیدروپونیک رایگان, …

طرح توجیه فنی ، مالی و اقتصادی (پرورش صیفی‌جات گلخانه‌ای) – سبز نیوز

downloadnioz.blogsky.com/1392/02/12/post-101/

Cached

Similar

Translate this pageخـلاصــه طــرح. موضوع طرح :پرورش صیفی‌جات ( خیار ) گلخانه‌ای به ظرفیت 200 تن در سال محل اجرای طرح : قابل اجرا در سراسر کشور سرمایه گذاری کـل: 05/747 میلیون ریال … ضمن اینکه بانوان کارآفرین نیز می‌توانند با پیاده سازی این طرح، گامی در جهت توسعه میهن بردارند. توجیه اقتصادی طرح : الف – سرمایه گذاری ثابت : الف – 1 ) زمیـن : …

طرح توجیه فنی ، مالی و اقتصادی کشت خیار گلخانه ای | P3020.com

www.p3020.com/طرح-توجیه-فنی-،-مالی-و-اقتصادی-کشت-خیار/

Cached

Similar

Translate this pageعنوان پروژه : طرح توجیه فنی ، مالی و اقتصادی کشت خیار گلخانه ای مرتبط با درس : طرح توجیهی تعداد صفحات فایل : 61 صفحه فرمت فایل : word مرتبط با رشته : تمام رشته ها مقطع : کاردانی – کارشناسی – کارشناسی ارشد توضیحات : مقدمه تاریخچه پیدایش محصولات گلخانه ای: فصل اول تعریف گلخانه : فرضیه : روشهای جمع آوری اطلاعات …

کاشت و پرورش گیاه لوفا (لیف طبیعی) • بیگ والت

https://bigwallet.ir › … › کاشت و پرورش گیاه لوفا (لیف طبیعی)

Cached

Translate this pageAug 31, 2017 – اگر در مناطق سردسیر هستید و یا اگر می‌خواهید از دیگران جلوتر باشید و زودتر محصول خود را به بازار برسانید، می‌توانید بذرها را در گلدان و به صورت گلخانه‌ای کشت نمایید و بعد از چند هفته به زمین اصلی انتقال دهید. این کار هزینه مالی و زحمت ناچیزی دارد. با فراهم شدن شرایط آب و هوایی مناسب، بذرها را در عمق 1.5 تا 2 …

راهنمای کشت و پرورش توت فرنگی – ایران صنعت نگارش طرح توجیهی

www.isanat.com/guide/product-line/agri…/1015-strawberries.html

Cached

Similar

Translate this pageSep 10, 2013 – برای انجام عمل گرده افشانی و تلقیح بهتر گلهای توت فرنگی در گلخانه می‌توان برای هر 1000 متر مربع سطح زیر کشت یک کندوی زنبور عسل در گلخانه قرار داد. کشت و پرورش توت فرنگی …. كاشت و پرورش نشاء توت فرنگي واريته كاماروسو (يكي از ارقام چهار فصله مناسب كشتهاي گلخانه اي). كاماروسو يكي از ارقام چهار …

طرح توجيه فني ، مالي و اقتصادي پرورش صيفي‌جات گلخانه‌اي

www.zeuzera.com/…/81-طرح-توجيه-فني-،-مالي-و-اقتصادي-پرور…

Cached

Similar

Translate this pageوزارت تعاون. معاونت طـرح و برنامه. طرح توجيه فني ، مالي و اقتصادي. پرورش صيفي‌جات گلخانه‌اي. با ظرفيت توليد 200 تن خيار در سال … علوم كشاورزي ) و فاقد تخصص گردد. ضمن اينكه بانوان كارآفرين نيز مي‌توانند با پياده سازي اين طرح، گامي در جهت توسعه ميهن بردارند. توجيه اقتصادي طرح : الف – سرمايه گذاري ثابت : الف – 1 ) زميـن : …

دانلود طرح های توجیهی – نصف جهان

www.isf-eec.ir/tag/دانلود+طرح+های+توجیهی

Cached

Translate this pageپروش قارچ خوراکی ( پروِژه کار آفرینی ). پرورش صیفی جان گلخانه ای. باغداری گردو-شلیل-هلو. طرح توسعه صنعتی خوشه چای. طرح زیتون کاری ۸ هکتار ( طرح توجیهی-فنی ). طرح زیتون کاری ۲ هکتار ( طرح توجیهی-فنی ). پرورش قارچ تکمه ای و صدفی. ورمی کمپوست. تولید محصولات خارج از فصل در گلخانه ( خیار، گوجه فرنگی و بادمجان …

[PDF]PDF: طرح توجیهی کشت گیاهان گلخانه ای خیار | اینفوفایل دانلود مقاله

www3.manudl.ir/object-72718/description.pdf

Cached

Translate this pageMay 12, 2017 – ﻟﯿﻨﮏ: http://downloadarticle.infofiles.ir/object-72718/description. اﯾﻦ ﻃﺮح ﺗﻮﺟﯿﻬﯽ در راﺑﻄﻪ ﺑﺎ ﮐﺸﺖ ﮔﯿﺎﻫﺎن ﮔﻠﺨﺎﻧﻪ ای ﺧﯿﺎر ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﺑﺮ اﺳﺎس آﺧﺮﯾﻦ ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺗﻮﺳﻂ. ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﺎن ﻣﺘﺨﺼﺺ. ﺑﺎ دﻗﺖ ﻧﮕﺎرش و ﺟﻤﻊ آوری ﺷﺪه اﺳﺖ. اﯾﻦ ﻓﺎﯾﻞ ﺑﺮای ﮐﺎرآﻓﺮﯾﻨﺎن در زﻣﯿﻨﻪ ﮐﺸﺖ ﮔﯿﺎﻫﺎن ﮔﻠﺨﺎﻧﻪ ای ﺧﯿﺎر ﻣﻨﺎﺳﺐ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ. اﯾﻦ ﻃﺮح ﺗﻮﺟﯿﻬﯽ ﺷﺎﻣﻞ: ﻣﻘﺪﻣﻪ و ﺧﻼﺻﻪ ای از ﻃﺮح. ﻓﻬﺮﺳﺖ ﻣﻄﺎﻟﺐ. ﺟﺪاول و ﻣﺤﺎﺳﺒﺎت …

آموزش اصول و مراحل کاشت و برداشت و پرورش خیار گلخانه ای(طرح توجیهی)

www.me-shams.ir/post/59

Cached

Translate this pageآموزش اصول و مراحل کاشت و برداشت و پرورش خیار گلخانه ای آموزش احداث گلخانه و پرورش خیار اموزش اصول و مراحل کاشت و برداشت و پرورش خیار گلخانه ای آموزش احداث گلخانه آموزش پرورش خیار به زبان فارسی خیار نیز یکی از پر طرفدارترین میوه جات و سیفی جات است که مراحل کاشت و…,آموزش اصول و مراحل کاشت و برداشت و پرورش خیار …

طرح های توجیهی – خودباوران کوثر

khodbavaranekosar.com/index.php/…02…/2015-02-24-16-24-02

Cached

Similar

Translate this pageFeb 24, 2015 – جهت دانلود هر کدام از طرح های توجیهی که در زیر برای شما لیست گردیده روی اسم طرح توجیهی راست کلیک فرمایید و. سپس گزینه ی save as را …. طرح توجيهی پرورش صيفي جات گلخانه‌ اي با ظرفيت توليد 200 تن خيار در سال · طرح توجيهی پرورش قـارچ … pdf طرح های توجیهی خدماتی. ( ایده های نو طرح توجیهی کارآفرینی ).

 در صورت وجود هر گونه مشکل در روند خرید و دانلود  هر کدام از فایل های سایت به صورت 24 ساعته از طریق تلگرام با شماره

09214087336

در ارتباط باشید

فرستادن دیدگاه

نوشته‌های تازه

× بستن تبلیغات